Городской портал Херсона

Як взяти гроші до зарплати онлайн на карту у прискореному режимі

     01.02.22

Коли стикаєшся із затримкою заробітної плати, потрібно терміново шукати гроші на покриття повсякденних витрат. Деякі кредитори готові розглянути заявку у прискореному режимі, видавши гроші до зарплати онлайн на карту за 2 хвилини. Саме тому ми вирішили розповісти про особливості кредитування у таких фінансових компаніях.

Як отримати гроші до зарплати онлайн на карту терміново

Видачею короткострокових невеликих позик у найкоротші терміни займаються МФО. Для оцінки позичальників мікрофінансові організації використовують скоринг: спеціальна програма вивчає дані з анкети, кредитних бюро та відкритих джерел, підсумовує набрані бали та приймає рішення про платоспроможність потенційного клієнта. Так вдається виключити вплив людського фактора, заодно прискорити розгляд заявки.

Гроші до зарплати онлайн на карту у прискореному режимі

Якщо ваш роботодавець затримує виплату заробітної плати або замовник поки не може оплатити виконаний проект, варто звернутися до МФО ЗеКредит. Громадяни України виділяють низку причин отримати гроші до зарплати онлайн на карту https://zecredit.ua:

 • на проходження реєстрації, заповнення анкети та додавання реквізитів банківської картки йде в середньому 5 хвилин;

 • можна подати запит через інтернет, заощадивши час на поїздках до офісу та очікуваннях у чергах;

 • заявку готові розглянути у будь-який день тижня та у будь-який час доби;

 • на прийняття рішення системі потрібно максимум 2 хвилини;

 • можна оформити кредит онлайн автоматично без поручителів та застави;

 • нема потреби витрачати час на надання виписки з місця роботи та довідки про доходи;

 • технологія шифрування захищає ваші особисті дані від перехоплення, а принцип конфіденційності – від їхньої передачі третім особам.

Якщо вперше берете кредит онлайн автоматично, то максимальна сума становить 7 000 грн під 0.5% на день. Кошти можна використовувати як на покриття повсякденних витрат, так й на конкретні цілі, будь то покупка ліків, ремонт техніки або придбання путівки. Головне – повернути позикові кошти у період від 7 до 30 днів.

Де оформити кредит онлайн автоматично до зарплати

Для користування послугами мікрофінансової організації ЗеКредит необхідно відповідати віковим обмеженням – від 18 до 65 років. З документів потрібні дані паспорта та ідентифікаційний код, які можна надати через онлайн-сервіс. Додатково потрібен мобільний телефон (проходження реєстрації, отримання повідомлень про статус заявок) та банківська картка (отримання коштів від компанії).

Щоб оформити кредит онлайн автоматично до зарплати https://zecredit.ua/ua/kredit-onlajn-avtomatichno, вам знадобиться пройти два етапи. До першого етапу належить підготовка профілю позичальника:

 1. Перейдіть на сторінку реєстрації сервісу ЗеКредит.

 2. Введіть номер мобільного телефону у відповідному полі.

 3. На нього здійснюється автоматичний дзвінок, а вам потрібно ввести чотири останні цифри номера.

 4. Пройдіть анкетування, вказуючи ПІБ, дату народження, паспортні дані та інші відомості про себе.

 5. На сторінці з платіжними даними вкажіть номер, термін дії та захисний код банківської картки.

Тепер ви можете брати кредити онлайн автоматично в будь-який час. Коли захочете отримати гроші, увійдіть до особистого кабінету ЗеКредит, виберіть суму позики та період її закриття. Протягом 2 хвилин на мобільний телефон надійде повідомлення, а вам залишиться підписати електронні кредитні документи. За декілька хвилин компанія перерахує гроші на вашу картку.

Автор: Олександра Шиманська (менеджер ЗеКредит)

Погода в Херсоне
Погода в Херсоне
Курс валют
0.00 0.00
0.00 0.00
0.00 0.00
Свежий анекдот
- Доктор! Я наркоман!
- У вас с собой?
- Как договаривались...
Реклама
Счетчики

Яндекс.Метрика